ליטוש אבן

דף הבית אודות המלצות צור קשר
בחרו קטגוריה
דף הבית
ניקיון דירות
ניקיון משרדים
ניקיון שטיחים
ניקוי חדרי מדרגות
ניקוי ריפודים
פוליש
פוליש וקס
פוליש והדברה
ליטוש אבן
הברקה קריסטלית

ליטוש אבן

ליטוש אבן

ליטוש אבן הוא הליטוש העתיק ביותר בתחום הוא מתחיל באיטליה העתיקה, יוון, הודו ולאחר מכן טורקיה, כמובן שתקופה זו נעשה הליטוש באופן ידני (בשיטת אבני ריחיים) שהיא גריסת אבן באבן קשה יותר, אך העיקרון נשמר עד היום, למעט העובדה שתהליך העבודה התקצר והמכונה לליטוש היא חשמלית.

ליטוש רצפתה
ליטוש אבן לריצפת טראצו פשוטה וחיבור החריצים [פוגות] בדבק שיש

למרות התקצרות זמן העבודה, עדיין מדובר בתהליך של מספר ימים עד שבועיים (תלוי בהיקף העבודה) ראשית פותחים את הפוגות (חריצי האריח) בדיסק יהלום, שואבים את שאריות האבן והאבק וממלאים את החריצים בדבק שיש מגוון ומותאם לאריחים וממתינים לייבוש סופי. בשלב הבא מתחיל הליטוש, מלטשים את הרצפה על לקבלת משטח אחיד, הן מבחינת גבהים והן מבחינת החלקת שריטות.

ליטוש אבן מספק את התוצאה הטובה ביותר, הברקה קריסטלית תעניק גימור מושלם לאריחים, שיש, מרצפות או מוזאיקה. חשוב מאוד! לא לקצר תהליכים ולכן יש חשיבות לניסיון שיש לחברה המבצעת. קלינקס שירותי ניקיון נחשבת לחלוצה בתחום זה בארץ. משנת 1987 ליטשה קלינקס עשרות אלפי מטרים ללקוחות פרטיים, מוסדות, קניונים ובתי מלון ברחבי הארץ. נשמח להפנות אתכם לחברות ולקוחות שנעזרו בשירותינו.

צור קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
חדשות

ברוכים הבאים לאתר הבית של חברת פוליש / ניקיון קלינקס !

מבצע - הדברה חינם בהזמנת עבודה מעל 500 ש"ח

קליניקס חברת ניקיון / פוליש  - כי חשוב שתהיו מרוצים!

 מבצע לחגים-עד פסח
50% הנחה על הברקה קריסטלית

 

חברת ניקיון, חברת פוליש קלינקס - חברת ניקיון ו פוליש המספקת שירותי ניקיון, שירותי פוליש, ניקיון בתים / נקיון דירות, ניקיון משרדים, ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודים, ניקוי חדר מדרגות, ליטוש אבן, ליטוש שיש, פוליש ווקס, פוליש קריסטל, פוליש אקרילי ועוד...

פוליש, ניקיון , חברת פוליש, חברת ניקיון

-->
נבנה ע"י - פתרונות אינטרנט